Fashion Jana Janata

Česká miss

 

Když nám přišla pozvánka na českou miss, koukala jsem jako blázen.

Ani jsem nedoufala že by další ročník měl být, bylo mi to celé opravdu líto, myslím si totiž že u nás v čr, máme opravdu nádherné holky a byla škoda že jsem neslyšela o další miss. Pamatuji si jak jsem se jako malá puběrťačka vždy strašně těšila na další rok, až zasednemem s mamkou a ségrama k tv a budeme držet palce té naší favoritce. Vždy proběhla doma malá „hádka“ protože každá jsme samozřejmě měla jinou.

Nehledejte v tom ale malou princeznu, nikdy jsem nechtěla jít do žádné soutěže krásy.

Takže ano, jsem opravdu ráda že jsem se mohla o víkendu v Brně téhle události zůčastnit.

Tentokrát to sice nepřenášela žádná televize, ale vše bylo možné vidět online na super.cz a youtube kanále české miss.

Šaty jsem samozřejmě naháněla na poslední chvíli a zachránil mě, jako poslední dobou vždy, Lukáš Macháček.

Dokáže mi poradit a nakopne k tomu abych se trošku odvázala, vybral nádhernou fuchsiovou barvu aby ladila k botám od Manola, které mám doma na poličce a nikam je nenosím. Konečně nastala ta pravá příležitost.

Kabelku jsem si zapůjčila Jimmy Choo v Luxury Bags, kdo ještě tenhle úžasný obchod neznáte, jukněte se TADY pracují tam příjemné slečny, které mi vždy skvěle poradí, no a kousky které už nenosím, vždy dobře prodají a já pak alespoň tolik nepláču…

Outfit jsem tedy poskládala a jako celek to fungoval skvěle, jelo se  do Brna, ještě nikdy jsem tam nebyla a slyšela jsem na tohle město samou chválu, nejkrásnější holky, skvělé bary…atd

Jen ta cesta po D1 to byl zase masakr vám povím. Po 3h jsem konečně na místě a můžu se připravovat na večer.

Samotný galavečer se konal v DRFG aréně, přijela jsem na poslední chvíli a kdo sledujete můj instagram @lovefashionjana  víte proč:) U vchodu mě přivítala slečna a zavedla do VIP zóny, seděla jsem u stolu s dalšími 8lidmi, na stole bylo plno dobrot a víno. Samozřejmě že jsem neodolala a dopřála si.

Večer tedy mohl začít, hned od začátku jsem měla jasno, nejvíc se mi líbila slečna s č.4 ale všechny jsou krásné, takže vybrat jen jednu neměla porota vůbec lehké.

Večer byl pestrý a uteklo to strašne rychle… a k mému velkému překvapení vyhrála, hádejte kdo…opravdu čtyřkaaaaaaa…. jooooooo… poskočila jsem normálně radostí.

Bylo mi až líto že už je po všem ale nakonec jsem byla ráda že jsem brzy po večeři zalehla, nebylo mi moc dobře a v noci to propuklo:-( Takže plnej nos a chrapot je tady, jasnýýýý díky podzime. Jak jinak taky.

Na cestě do Prahy se stálo dokonce tři hodiny v koloně a já se nemohla ukázat ani na Bloges Marketu, doufám že Janča to zvládla dobře sama:-(

Teď už  ležím a pomalu usínám, přitom je 18:00, jdu dát čaj a vyležím to pořádně a Vy mějte krásný start do nového týdne. Kiss, Vaše Jana

 

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ