• M.E.G. Charity -
Fashion Jana Janata

M.E.G. Charity

Nadační fond o kterém jistě ještě hodně uslyšíme. Když mi poprvé Míša Michaela E.G. Mašková napsala, jestli by náš blog mohl pomoci jejímu fondu. Nevěděla jsem co si o tom myslet, přece jen, nadací je a bude a každá slibuje nějaké zázraky. jenže tak 60% jich lže, berou si půlku darovaných peněz.

Po krátké komunikaci jsem se ale rozhodla s Miškou sejít osobně, že mi o fondu řekne víc a hlavně uvidím kdo za tím stojí a o co opravdu jde.

Miška na mě čekala v kavárně Savoy i s kamarádkou Zuzkou, která jí v nadaci pomáhá. Obě holky jen jsem zahlédla, věděla jsem že to jsou čisté duše. Obě mají kolem sebe krásnou energii, dost tohle u lidí vnímám.

První na co jsem se zeptala, bylo, proč??? Proč jsi založila tenhle fond?? A Miška začala vyprávět příběh o jejím tatínkovi, který byl hodně nemocný a ona ho vozila často na vyšetření z Varů do Prahy.

Nemocnice ve varech neměla přístroje k vyšetření, které tatínek potřeboval.

Trávila v nemocnici hodně času, povídala si se setřičkama a zjistila že to nejsou jen přístroje které jim schází, je toho mnohem víc.

 

Když byl na tom tatínek lépe, rozhodla se založit fond, díky kontaktům které měla, oslovila známé osobnosti ve svém okolí, jako je Majk Spirit, nebo Zorka Hejdová zda nemůžou také pomoci. Oba jsou již nyní ve Fondu delší čas a pomáhají jak jen to jde.

Miška to pojala ale jinak, nežádá po firmách peníze…ale třeba staré kolekce oblečení, které následně prodává na svém e-shopu s opravdu velkou slevou, nebo jí věnují na e-shop věci známé osobnosti a samozřejmě veškerý…opravdu veškerý výtěžek z prodeje jde na nadační fond M.E.G Charity a následně se za utržené peníze kupují důležité věci do nemocnic.

Nyní nadace podporuje 5nemocnic po celé ČR a doufají že jich brzy bude i více.


Takže jak můžeme pomoci my??? Nákupem na e-shopu www.meg-charity-eshop.cz  ne jen že nakoupíte kvalitní a krásné kousky za skvělé ceny ale ještě nákupem pomůžete…no a to se přece počítá:-)


Za náš blog, palec nahoru a držíme všechny palce, budeme moc rádi pomáhat jak jen to půjde.

Jana a Jana

 

 

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ