Fashion

Život po 33

 

 

Dlouho jsem přemýšlela o čem psát, ještě že máme ty kamarádky, protože na tohle téma mě přivedla  Ange. Jistě jí také znáte, kdo sledujete můj instagram.

Bylo mi nedávno 33…jasné díky botoxu na to nevypadám:-))))) ale je to tak….

Takže jaká nastala změna???? Nic čeho bych si všimla hned minutu po oslavě narozenin…ale postupně to zjišťuji, není to ani tak tou 33 ale třicítkou cekově.

Neřeším hlouposti, myšleno… kdo, kde s kým a proč??? tohle jsem asi nikdy neřešila, naštěstí jsem vždy pracovala hlavně s klukama a v mé nynější práci mám kolem sebe samé zralé dámy, které s užívají života.

Víte, myslela jsem si původně že s 30 něco zásadního končí, taková blbost ale, naopak je mi skvěle, jako nikdy dřív. Už vím co a kdy jíst, abych se cítila dobře….Také že chlastat dva dny za sebou, není prostě dobrej nápad, protože mé tělo ten alkohol pak z těla dostává tak týden, možná i 14 dní.

Kolem sebe mám už dost vytříděné přátele, myslím si že docela dobře poznám lidi kteří si zaslouží můj čas a kdo naopak vůbec. Jsme letama prověřeni a už víme co jeden od druhého očekávat.

A protože jsme především fashion blog, netápu už tak moc v módě…Vím co mi sluší, jak ukázat své přednosti a co naopak potlačit.

Jen co vím z doslechu, ženy ani s věkem nepřestanou řešit muže….ale o tom zase někdy příště..

Mám v zásobě tolik příběhů, že Vás určitě hodně pobavím. Dokonce od těch dam mám i povolenku o tom napsat…protože… tohle nevymyslíš..

 

Ps: Ptáte se hodně kde jsem oslavu vlastně měla, bylo to v krásných prostorách The Senses ...TADY

 

 

 

 

 

Comments (2)

  • Janičko! Oslava byla úžasná ❤ Že všech úhlů
    Z pohledu fashion jsem se nemohla vynakoukat na stylové kousky i celé outfity
    Kdyby se u stropu nevznášela zlatá 33, tak bych řekla, že slavíš 25!! A teď nemyslím ten botox ale tu energii, a stesti, co u tebe sálalo ❤ Děkuji, že jsem mohla být součástí ❤

    Odpovědět
  • Tak mně na mojí letošní šestatřicítce vadí jen to, že bych už měla konečně mít po sedmi letech manželství ty děti! Ale já jsem na ně mentálně prostě pořád mladá. Na to se ale tělo bohužel neptá!

    Odpovědět

NAPIŠTE KOMENTÁŘ