Fashion Jana Janata

Brrrr, holky to je najednou kosa co? Jak můžete na fotkách vidět, stále mám holé kotníky a modlím se aby sem nekoukla mamka. Jinak mi dá pár facek:-)) Jak mi vždy říká, frajeřina nezebe.

Já si na ty teploty v létě opravdu nestěžovala, naopak. Miluji teploučko a to doufám že se v lednu někam dostanu. Poaslední dny mám dost náročné, nebudu vás zatěžovat tím co se mi honí havou. Ale doufám že vše dobře dopadne a já se zase budu moct od srdce smát. Pomalu ale jistě se blíží konec mého trápení a čím blíž to je, tím horší mám stavy.Jsem úzkostlivá a už je dole i pár kg.

Nad vodou mě ale dří blížící se Vánoce, to je čas v roce, který nejvíc miluju. Budeme spolu s rodinou, tedy tou která mi ještě zůstala a někdo další mi v ní i přibyl. Těšíme se na pohádky, dobré víno a samozřejmě jídlo. Budeme chodit na procházky, poslouchat koledy a prostě vše co k tomu patří.

Máte take take rádi Vánoce? Nebo Vám naopak nic neříkají?

Já si jdu pomalu sepsat seznam dárků, abych na nikoho zezapomenula. Ale kupovat je můžu až tak 14dnů předem, jsem schopná totiž je rozdat dříve:-))

 

A teď k outfitu, tenhle boží kabát miluju, mám ho ve skříni rok a našla jsem ho v malém krámku v Itálii.

Je z Vlny, takže v něm zima nehrozí. Jediné co je na houby je to, že nemá zapínání. Takže ho můžu tahat s páskem a nebo takhle na frajerku rozeplej.

Šála, netřeba komentovat že? Jukněte na ty perličky, myslím si že Must Have této zimy, najdete ji za pár kaček TADY 

Kabelka je takové malé miminko a zapůjčila jsem si ji pro Vás na focení, třeba jako super tip na dárek. Ukažte ji doma partnerům a když se bude líbit, možnost s 70% slevou ji zakoupit máte TADY

Svetr je od stejné značky jako šála a pánské brýle z eshopu JineyLevel

Sice jsem nabalená ale i tak, ponožky už bych měla vzít na milost a nějaké super cool si konečně pořídit.

 

Posílám Vám všem pusu, a mějte krásné dny.

Vaše, Jana

Comments (2)

  • Nice bag.! you looking so beautiful in this outfit.!
    regards.!
    Coupons and Codes

    Odpovědět
  • Hezké fotky. Já zimu docela těžce nesu a nemůžu se dočkat léta. Chladno, krátké dny, slunce schované za mraky – no už aby bylo alespoň jaro. Ale k Vánocům jsem dostala tyto boží dupačky http://dospeledupacky.cz/produkt/dospele-dupacky-skippy-teddy-mouse/, takže jakmile se dostanu domů, tak jsem v nich zachumlená a když je fakt krize, tak v nich i spím. 😀 No co no, hlavně, že mi je teplo.

    Odpovědět

NAPIŠTE KOMENTÁŘ