Fashion Jana Janata Life

Naše cesta Velarem

Letos na Mácháč nám kluci z autosalonu Dajbych půčili Range Rovera, a ne jen tak ledajakeho – Velara! U “renže”, jak mu kluci řikají, mě na první pohled zaujal jeho elegantní design, konec konců nebyla jsem sama – každou chvíli se na nej chodil někdo dívat.

Uvnitř se cítíte opravdu komfortně, z auta je moc hezky vidět, máte přehled, navíc projíždí zatáčkami a vy si hovíte, klidně by jste si u toho mohli popíjet kávičku, jíst snídani, nebo třeba skládat domeček z karet.

Kamarádka Kačka, která s autem jezdila do Prahy, v posledních letech odřela při parkovaní ne jedno auto  a neustále si chválila jak hezky se s autem parkuje a jak dobre funguje parkovací system. Navíc si připadáte že i pri vyšší rychlosti ,jedete pomaleji, což nás stálo nějakou tu korunku za pokutu, za rychlo-jizdu v tunelu 😀

Vzhledem k tomu že jsme auto celkem projeli, oceňujeme, že na tak velké auto má opravdu nízkou spotřebu, samozřejme jsme ženský a první co u auta řešíme je prostorný kufr, i v tomto testu Velar prošel na jedničku. Ocenily to především moje kamaradky, které si potřebovali sbalit na Mácháč  jen několik naprosto nejzásadnějších věcí, však to znáte:-))

Co mě ale opravdu nadchlo byla obrovská panoramatickě střecha. Jeden večer jsme spusitili sedačky a koukali z ní na hvězdy. Co vám budu povídat, romantika jako blázen…

Ale Mácháč skončil a já musela toho krasavce zase vrátit do autosalonu, skoro jsem až plakala.

Ale zase mám jeden sen, který si třeba jednou splním a nebo možná kluky za rok zase ukecáme:-))

 

A co Vy a auta? Máte raději maličká a nebo máte rádi rozhled??

Pusu, Jana

 

PS. Chcete si otestovat jaké auto by se vám hodilo? Ve kterém se cítíte bezpečně? Obraťte se na Dajbych.cz Můžetesi ho půjčit na víkend, rozhodování je pak o dost snadnější.

V nabídce mají také ojeté vozy, různé značky.

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ