Jana Janata Life

Balení na loď

Jestli jsem si myslela že balení do Afriky byl extrém, tak jsem nevěděla jaké to bude když se budu muset složit do malého zavazadla na lod’do Chorvatska.

To že jsem se vůbec nechala ukecat, (že jim to ani moc dlouho netrvalo) na houpající se věc na vodě.

Zvracím i na houpačce, pro vysvětlenou, nechápu upřímně ani ted’. Jasně je to velký trend, každý se fotí momentálně na luxusní jachtě a tváří se jak je všechno v pohodě.

Ještě stále doufám že bude opravdu moře klidné a lodička se bude něžně pohupovat.

Takže od mého souhlasu a domluvení celé naší posádky, máme jasné kolik nás bude. No a od té doby dáváme vše pořebné dohormady. Máme dokonce i vlastní logo…. na oblečení a kšiltovce. Když už, tak už….Za něj moc děkuji úžasné Denisce Sofkové , řekla jsem jí předtsavu,složení lodi a vzniklo nádherné barevné logo.

Takže těšení se máme už za sebou a nyní nastává ten zádrhel, říkáte si…jedeme autem, budu si brát, žehličku na vlasy, fén, plavky(hodně plavek) vždyť jsme na té vodě přece…NE!!! bylo mi řečeno že žádný kufr se tam nevejde a můžu si zabalit jen příruční zavazadlo….Jak jako??? Jak??? vždyť si beru i nespresso kávovar a ten zabere taky nějaké místo, pak potřebu tři ručníky….Jeden na vlasy, další na tělo a na ten poslední si venku lehnu…

Takže jistě chápete že tohle musím nějak vymyslet, sehnala jsem si sportovní malou tašku, jede se jako první od mého baráku…No a když ostatní budou mít řeči…domu se přebalovat přece nepůjdu…ale pst

Musej chápat že jsem prostě žena co všechny tyhle věci pořebuje..Nemůžu být bez krémů Biologique Recherche, knížky, časáiků, malovátek, šátků, brýle atd…..

Rozumíte mi???

Jdu dát kafe a nacpat do toho ještě pár tílek, co když bude bouřka že jo:-))

NAPIŠTE KOMENTÁŘ