Fashion Jana Janata Life Travel

Ze dne na den

Miluji ty rozhodnutí která netrvají dlouho a že já nerozhodná jsem, opravdu hodně. A přesně tak vypadalo naše plánování víkendu, co budeme dělat?? Já, mně je to jedno, dobře tak někam poletíme a za 10min, máme letenky do Bologny, za dva dny letíme. Ano přesně tak nějak to vypadalo.

Najít ubytování už nebyl žádný problém, když víte co chcete:-)

 

Let trval 1,5h takže to je kratší cesta jak z Prahy do Ostravy, hlášená teplota 23stupňů, jooo tak to by jako šlo.

Už na recepci v hotelu jsem věděla že výběr byl víc než dobrý, slečna po zjištění že manžel má německý pas, začala šprechtit a po pár větách dodala že nám dá jiný pokoj za stejné peníze, jestli teda jako souhlasíme. Jasnýýýýýý to jsem byla teda zvědavá, když se pak jelo do posledního patra jen se usmála.

Pokoj i s terasou byl, no nemůžu najít nějak to slovo:-)) Jak moc jsem byla ohromena a při vstupu na terasu mi bylo jasné že tady budu ráno i večer sedět a koukat na ten les krásných střech.

V Itálii jsem už párkrát byla, mám raději menší městečka jak ty velká, tedy co se Itálie týká,

Naše cesta vedla do centra dění, jen tak se potulovat, sednout si na kávu a pozorovat dění. To vlastně miluji nejvíc. Pak samozřejmě hledat poklady v uličkách a že jich tam je.

No a kdo sleduje můj instagram jistě ví jak jsem zalezla do obchodu Pinko, zamilovala se do kabelky coca cola a pak viděla i tu sladkou růžovou, paní prodavačka se smála že normálně také ví a umí poradit ale tentokrát je v koncích a nechá to jen  na mém uvážení:-))

 

No a já nemohla večer skoro spát a když jsem si začala psát s Jančou a ta mi pověděla že tu tmavou musím přece mít taky, bylo rozhodnuto.-))

 

Takže já holka magor, koupila dvě kabelky a teď plánuji které doma vyřadím, protože to opravdu nechci skladovat, plánuji prodat tu modrou Pradu, měl by někdo zájem???:-)))

Tak se zatím mějte nádherně a já jdu něco dělat, joooooo a jak se vám líbí naše nové stránky????

Já se stále učím pracovat s adminem, takže teď doufám že jsem udělala vše dobře a bude to uloženo.

 

Kiss, Vaše Jana

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ