Fashion Jana Janata Travel

Calzedonia

Verona město lásky, italie mecca módy. A tam přesně mířím se skvělou partou lidí. Usmíváme se a jsme plni očekávání.

Dlouho dopředu jsem přemýšlela co na sebe, přece jen, chce to něco vyjímečného a můj úkol byl stížen, nebo naopak zjednodušen tím že mi přišel dárek od Calzedonia … ano přesně tak, díky této firmě do Verony letím.

Jedná se o představení nové kolekce pro podzim a zimu, punčochového zboží.

To že jsou velmi kvalitni a oblíbené vím už dávno. Sama je nakupuji a mám jich plný šuplík. A ne jen punčochy, jiste znáte i jejich plavky.

Takže jak už jsem psala, jsme na cestě, samozřejmě bych to nebyla Já abych zase něco nepo. Let je s přestupem a Já si myslela ze jsem zapomnela zařídit přestup, tedy let z Mnichova do Verony. Začala jsem šílet, ješte že Adam a Natálka jsou velký cestovatelé a vše se vyřešilo za pár minut. Nic jsem nezapomnela, jen jsem to nemohla najít v e-mailu.

Uffffff Takže můžeme pokračovat.

Po přistání nás čeka skvelej oběd a Ja už umíram hlady. Takže se moooooc těším a bylo nám sděleno že na večer nás učešou a namalujou. A to mám přitom zabaleno asi 10rtěnek, nevěděla jsem kterou si nakonec vyberu… a taky lak na vlasy a tunu gumicek. Jásáme s Natalkou ale na míste budeme dělat jako že to je přece jasnyyyyy že se o nás postaraj. Protoze jsme prece blogerky, světoveeeeee😂no tak blogerky jsme a světově vypadame a Diky kabelce Dior kterou jsem si pujcila u Luxury Bags to možna i okecám 🙂

Po ubytování na hotelu, přisel čas tedy na jídlo, na to jsem se jako človek co miluje italské jidlo, těšila opravdu neskutečně.

Už při vystoupení z taxiku jsem zahlédla restauraci ve které jsem byla párkrát s manželem. Tam by se naše skupinka ale nevešla, calzedonia totiž uspořádala oběd pro vsechny novináře v jedne vyhlášené restauraci. No co budu povídat, mńamka …

Po skvělém jídle se  jelo na hotel, kde byl prostor 20min na sprchu a převlečení.

Samozřejmě Ja a Natalka největší brzdy, trvá nám to prostě nejdéle. Ještě že se nemusel dělat ten makeup a vlasy.

Bylo o nás královsky postarano, o makeup se postarala pání která pracuje v móde už spoustu let a žije v Miláne. Město mody … vlasy si vzal do parády …. kluk ktery když videl jakou mam hřívu, vytřeštil oci ale nakonec to zvládl levou, zadní.

Musim rict že jsem si to neskutecne užívala, zadny stres.

Do začátku schow bylo jeste dost času, Takže přislo na řadu foceni. Zorka, Natalka a Ja…( představte si modelky, stoupnou si, usmějou a jsou nadherny ) Já… málem se převalim na písmena calzedonia a pak zakopnu o vlastní nohu….

Trvalo nám to tak dlouho,až pro nás přiběhl Adam,  začátek show se blížil, a najednou se to stalo… Ja zahlédla ji. Koho??? ŕika vám něco jméno Anna D Russo???

Kdo má rád časáky jako je Vogue určite ví… musela jsem jit proste pro fotku, i když tohle normálně nedělám.

Byla moc milá a příjemná, ochotně se s námi blejskla. Prohodila par slov a šlo se dovnitr.

Najednou slyším jak říká, holky pojďte sem na fotku… řikám si, to asi mysli at si udělame fotku tady u toho plakátu Calzedonia … ne, jeji doprovod nas fotil a následně ????? Dal na jeji instagram… Neskutečný se stalo skutečnosti, ne jen že máme fotku, my jsme na Anny instagramu vedle Julie Roberts.

Dobře, nechci tady zastínit to hlavní proč tu jsem. Přehlídka Calzedonia nebyla jen o nádherných punčochách ale také tanci.

Dokonalé představeni plné překrásných žen. Žádna z  modelek se netvářila jako když umírá ale rozdávala úsměvy na všechny strany …

Prostě Italie… móda a styl

Teď už sedime v letadle na ceste do Prahy, jsem toho plná a tak to rovnou potrebuji sepsat a vysypat  to ze sebe.

Děkuji všem kdo mi tenhle zážitek umožnil, budu z neho čerpat hodne dlouho ❤️🙏🏻

 

S tím pádem vážně nekecám:-))

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ