Fashion Jana Janata

Čistka botníku

A je to tu, maminka mi vždy říkala že přijde den. Kdy místo hromadění věcí začnu přemýšlet tak, že si zanehám nadčasové kousky. Tenkrát jsem si myslela, že to přece není možné. To by pak znamenalo že si najdu vlatni styl. A já byla přitom tak ráda, každý den někým jiným.

A víte co? Zase měla pravdu. Jako vždy…..byla doba, kdy jsem v botníku měla třeba 100 půrů nesmyslně vyskokých bot. Boty kterým se říká ( jsou jen na párty) protože v nich nejde udělat jinak krok, bez totální křeče do celého chodidla.

Ještě než se tedy vůbec vytvořil trend, kecky k sukni či šatům.Už dávno sem to tak nosila, ta úleva byla obrovská. Díky trendu ale zase je z čeho si vybrat. A já miluji tenisky všeho druhu a tvarů.

Tyhle krásné růžové Nike jsou z e-shopu Sizeer…odkaz přímo na tyhle krásky je TADY

Vlastně poslední dobou skoro vůbec nenakupuji oblečení ani doplňky a když už se mi něco opravdu zalíbí, musí to stát za to. přece jen… nechcete ráno hodinu stát u skříně a přemýšlet co na sebe.

Je dobré si najít vlastní styl, pak přestanete tápat co vám sluší a naopak. Naučíte se to velmi rychle, věřte mi. Hlavně si nehrajte na princezny s kytičkama když uvnitř milujete Rock. To nebudete jinak nikdy spokojené.

Závěr je vám jistě jasný, z botníku jsem vyhodila všechny boty které prostě nenosím, nechala jsem si troje na podpatku. Jedny na šíleném podpatku a jinak mám samé placky:-))

A schválně, kolik tady nán romantiček a kolik rebelek??

Kiss, Vaše Jana

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ