Fashion Nezařazené

Co na sebe v těhotenství

 

 

Je to nějaká chvíle co mi ten pupík roste a tak jsem si říkala, proč nedat do kupy většinu svých těhotenských outfitů ať vidíte co se dá nosit…

 

Je vás opravdu pár a ptáte se mě co na sebe. Mám jednu velkou výhodu a to, že jsem jedno břicho už před 4 rokama oblíkala. Tak si troufám říct, že zkušenost už mám. A nijak se to nezměnilo od doby minulého těhotenství.

 

Takže moje tipy jsou:

 

1. Džíny

Do určité doby se dají nosit kalhoty. Klasické džíny, které máte, ale s nízkým pasem. Za mě nejlépe fungují boyfriendy, které mám proklatě nízko, ale pořád to vypadá oukej.

 

2. Koukejte na střihy

Marketingový termín těhotenské oblečení dost nesnesu. Je to tak trochu oblbování a ne všechno je opravdu těhotenský, když pořádně koukáte na střihy. Ovšem jedno uznávám a to jsou opavdové těhotenské kalhoty s pružným bavlněným pasem, který začíná už od stydké spony. Za těma si stojím a nejvíc v zimě, kdy vám není kosa na pupek a ani netáhne na záda. 2v1 co se praktičnosti týče.

 

3. Materiály

Oblečení s váma může naprosto v pohodě růst. Stačí se nad tím zamyslet. Některé materiály pruží a to je výhra. Za mě vyhrává bavlna s elastanem, úplety a pružné pasy…

Přes břicho se natáhne a jinde zůstane tak, jak je model ušitý. 

 

4. Trička a mikiny

Tak v těch jsem letos totální specialista. Mám jich tolik, že jsem za celej život snad tolik neměla…

Je to ohromně pohodlný a moc mě baví. Hodim na sebe a jdu. Neřešim…

 

5. Šaty

Ty bych asi nejraději nosila celoročně. Proč? Větrá to, je to jen jeden kus oblečení a vypadáte v tom dobře. Dá se to vzít na večeři, do práce, jentak a pořád vypadám upraveně. Takže za mě šaty určitě ano. A jak píšu výše, tak spousta z nich se dá vzít naprosto bez stresu i když to nejsou ty odpodný těhotenský verze z čínských řetězců. 

 

No nic, říkala jsem si, že udělám souhrnný článek několika outitů, který tu s břichem už proběhly…

Schválně, který se vám líbí nejvíc a co vy a oblíkání břicha? Taky trochu bojujete s nabídkou hadrů?

 

Moje rada na závěr zní… 

Těhotenství je jediný období, kdy reálně ušetříte za oblečení a naopak se můžete za ony ušetřené peníze vrhnout na kabelky a boty… :)))

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ