Life

Dárek ve vaně

Mám jednu skvělou kamarádku, spisovatelku. Když se my dvě sejdeme, nikdy se nenudíme a to i díky jejímu vyprávění. To co ona v životě zažila?:-))

Prostě jsem se rozhodla že její story bych vám měla také ukázat, no a tak Libka Safr, tak se kamarádka jmenuje, nám bude pravidelně psát příběhy, někdy víc ze života ale také to co slyší dost často kolem sebe. co Vy na to??

A tady máte první. dejte si sklenku vína a hůrá do toho:-))

Jana

 

Randit není pro holku snadný. Někdy musíme vydržet zátěž, kterou by chlap možná neunesl. Říkáte si, jak to mají ženy lehké. Vždyť dostávají spousty květin, dárečky, chodí na večeře. Jenže realita je někde jinde pánové. To, co vidíme ve filmech se neděje nám „normálním“ ženám. A ještě do toho zamíchejme české muže, což je samostatný živočišný druh. Zažila jsem mnoho bláznivých schůzek a na všechny si už nevzpomenu, nebo si spíš nechci vzpomenout, ale o jednu se s vámi podělím, abyste věděli, že v tom nejste samy, dámy.

 

Byla jsem ještě mládě, bylo mi asi dvacet a každý pohledný muž byl pro mne potencionálním manželem. Brala jsem vážně jejich lichotky a každou schůzku jsem považovala skoro za zásnuby, proto mne pak nemile šokovalo to, co se mi stalo.

Byl hezký, měl krásné dlouhé vlnité vlasy, tmavé oči a hrál na kytaru v kapele. Šli jsme tedy spolu na koncert a večer se vyvíjel slibně. Panák za panákem, pusa za pusou. V té době jsem bydlela s kamarádkou a tak jsme oba společně zakončili večírek u mne doma. Těšila jsem se na divokou noc plnou sexuálních hrátek, ale alkohol udělal své. Zbytek noci se mi mlžil a ani nevím, jak jsem se najednou probudila ráno sama v posteli. On nikde. Tak jsem ho šla hledat.

Říkám si: třeba mi šel vařit snídani do postele, což? No nešel. Já tedy hledám v koupelně, jestli si nedává po ránu horkou sprchu. Že bych ho třeba zaskočila koupelí ve dvou.:) Otevřu dveře koupelny a zůstanu zírat s otevřenou pusou. On tam není, ale jeho hovno leží ve vaně. Ano, ulevil si do vany. Doprostřed té krásné velké bílé vany nějaké strašně vydesignované značky (byt patří bohaté mamince mé kámošky). Tak v této luxusní vaně z mramoru leží exkrement mé jednonoční známosti. Podotýkám, že záchod byl hned vedle. Nenechal tu vzkaz: „zavolám“, ani třeba růži ve váze se svým telefonním číslem. Nechal mi tam hovno a to doslova!:))

 

Tato událost se mi později mnohokráte vybavila a připomínala jsem si, že jsem asi měla v té době pochopit, že to je to, co budu dostávat od mužů i dál po zbytek života, před rozvodem, po rozvodu, a tak dál. Takový symbol pro muže mého života. Symbol, který nutí k zasmání, ale i k zamyšlení. Jaké si to holka proboha vybíráš muže? Máš se opravdu ráda? Vážíš si sama sebe? A jestli ne, tak bys sakra měla! Ale upřímně – tohle by člověk fakt nečekal.

Co dámy, máte taky pocit, že život s vaším mužem stojí někdy za pěkné hov.. ?:)

Nebo jaké největší NIC zůstalo po nějakém muži ve vašem životě?

A moc mě těší dámy, Libka Safr

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ