Fashion Móda podle Lucie

Do města stylově

Jako malá jsem si představovala, že až vyrostu a budu úplně maximálně dospělá, že podobně oblékaná budu chodit i pro rohlíky do supermarketu. Tedy v klobouku, na podpatcích a s velkou stylovou kabelkou, žádnou igelitkou! 

 

Mít místo ošklivých igelitek stylové tašky, to hrálo v mých představách o stylu vždycky prim. V 90. letech něco takového bylo nepředstavitelné. Ale o vzhled nejde. Igelitky bych zakázala hlavně kvůli dopadu na životní prostředí. Plasty, které se rozkládají stovky let a kterými si ničíme jak půdu, tak oceány, používáme denně v obrovském množství. A zatímco plastové láhve od Coca Coly všichni poctivě třídíme, s igelitovými sáčky si nikdo moc hlavu neláme. 

 

Přistihla jsem se, že často nosím buď plátěné tašky s sebou anebo ještě lépe – obří kabelky, do kterých se vejde úplně všechno. Tahle hořčicovo-hnědá kabelka je z dílny Dara bags a unese zhruba nějakých 7 kg, což z ní dělá kromě stylového doplňku i super příruční zavazadlo do letadla. A ještě je šitá v Česku z kvalitních materiálů. 

 

Když tak pomineme boty na vysokých podpatcích, ve kterých běžně po městě neběhám, můžeme říct, že takhle do města vyrazím kdykoli. 

 

Plnit si dětské sny by totiž mělo být v dospělosti tou hlavní pracovní náplní. 

 

V čem běháte po městě vy? 

Luc. 

 

www.zivotpodlelucie.com

 

Kabát: Monmar Store 

Lodičky: Primark 

Kabelka: Dara Bags 

Kraťasy: Miss Selfridge 

 

 

Fotil: PhotoGrab

 

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ