Fashion Jane Bond Life

Když můžu já, tak ty taky

Věta, za kterou bych dala každýmu na potkání pěstí v rámci udržení inteligentní stability lidstva…

Zase jsem tuhle hovadinu někde nedávno slyšela. Když můžu já, tak ty taky a když ty ne, tak nechceš… Do kelu co to jeeeeee? To fakt už lidem hráblo natolik, že se tohle stalo nějakou pseudo modlou, větou zaklínadlem, která univerzálně má jako fungovat??? To jako vážně? Když ty jsi debil, znamená to, že jsem taky? Nebo když skočíš tak já taky? Sorry jako, ale takhle to nefunguje.

Nedávno mi moje kamarádka Barča řekla, že jsem v nějakém podezřele zenovém klidu. Nic mě nerozhází a vlastně jsem ohromně srovnaná, že mě nepoznává jak mam věci na párku. A divila se mi i Janička, když jsem se jí do telefonu přiznala, že se vlastně nepoznávám, páč se těším na moment, kdy mi praskne voda a já jako budu rodit a pak budeme mít to miminko. No, ale ne protože jsem téměř celý těhotenství v depce a šťastná, že to skončí. A to je právě ten paradox. Nějak objektivně nejsem schopna posoudit, jestli se mi pohnuly hormony nebo co, ale prostě to tak je. Díky čau a vyřešeno :)))

No ale pak jsem si zase přečetla nějakou pseudo blogersko mateřskou rádoby motivující zhovadilost plnou přesně těhle nesmyslů.

KDYŽ JÁ MŮŽU, TAK TY TAKY. A KDYŽ TY NE, TAK JSI…… jednoduše řečeno líná, blbá, prostě míň než já.

Ehhhh…. napsat něco takovýho může jen blb a věřit tomu asi taky jen blb. Nebo nevim…

Vážně si někdo s racionálním uvažováním inteligentního tvora myslí, že je stejný jako někdo naprosto odlišný z imaginárního světa instagramu? Fakt jsou lidi tak jednoduchý, že skočej na takový kraviny? Sakra, nikoho ponižovat nechci, ale jako vážně?

Závěrem vám k tomu dodám a napíšu jen jediné…

Všechno to jsou jen dobře vybraná slova, nebo fotky, ale hlavně přesvědčovací techniky, které jsou využívány a zneužívány k tomu, aby si vás ta daná osoba podmanila a přitáhla na svou stranu. Abyste ji brali jako svou modlu, svůj vzor, na základě toho, že máte nějaký komplex. A to ať už vědomě či podvědomě. No a ta daná osoba to jednoduše ví a využívá toho, ve svůj prospěch.

A o to více si pamatujte, že základem všeho je mít svůj vlastní názor, svou identitu a být sám sebou. Nenechat se ovlivňovat někým, koho vlastně ani neznáte…

Mějte krásný den a nevěřte všemu co lidi napovídají, co se kde napíše, nebo co vidíte na sociálních sítích. Proč? Protože neexistuje recept na žádnou dokonalost. A dokonale a spokojeně se můžete cítit jen v momentu, kdy budete vy sami chtít.

HOWGH

XOXO Janina

 

Comments (4)

 • Bravo outfit, bravo článek 🙂

  Odpovědět
 • Jistě, jak by taková věta mohla být univerzálním řešením pro všechny? To je jako-kdybych handicapovanému člověku řekla, když můžu já chodit běhat, tak ty taky:// holky líbí se mi váš blog, taky bych ráda psala (věřím, že mi to i jde), ale hodila by se mi parťačka/y. Kdybyste někdy hledaly třetí, hlásím se 😀 jinak držím pěsti u porodu, ať jde vše hladce obratce<3

  Odpovědět
  • Přesně tak. Asi taková blbost to je… výbornej příklad 🙂 Ale mraky blogerek tohle používá, to je prostě fakt dnešní doby, bohužel.
   Díky moc, porod nějak dopadne, uvidíme. Nechci nad tím nějak extra přemýšlet jak mi to začíná docházet, že to bude už fakt kdykoliv 🙂
   A do psaní se klidně vrhni, nikdy nevíš jak se to lidem bude nebo nebude líbit. Snové projekty vznikají z maličkostí 🙂

   Odpovědět

NAPIŠTE KOMENTÁŘ