Fashion Jana Janata

Když padáš, musíš zase nahoru

Já prostě nikdy nevím jak začít, být hned v úvodu trapně vtipná a nebo prostě napsat, ahoj holky, počkat ale prý články čtou i muži. Tak třeba…

Ahoj všichni,

Máme tady jaro, fakt, zjistila jsem to dneska ráno, když jsem šla ven v šatech a bylo mi teplo. Teda až do té doby, než jsem zalezla do stínu, a zjistila, že teda holé nohy jsou velká frajeřina, musím se ale tvářit že jsem jako že úúúúplně v pohodě.

První otázka známé, hele není ti náhodou zima, NE!!! Prostě tak přivolávám jaro a basta. A zítra jdu ven v sandálkách, nebo nahodím raději paralen a vypotím ten dnešek:)

Dlouho jsem se neozvala že??? Já vím, říkáte si. Raději se starám o instagram, chodím do fitka a zvedám čínky. Noooo to zvedání čínek mě baví, přiznávám, důvod je ale trošku jinde.

Stále řeším soukromé záležitosti, nemůžu o tom bohužel nic říkat. Jsem pod přísahou:-) ….Skoro, teda to tak vypadá. Hlavně ale nechci ubližovat těm nejbližším,, kteří jsou se mnou a už chtějí mít klid.

Když by to byl jen můj problém, klidně to vykecám a pak si to schytám, tak to ale není. Víte ale jak se říká, že když se dostanete na úplné dno, máte se alespoň od čeho odrazit??? Tak já pomalu.. ale jistě, na něčem takovém pracuji, stále jsem tam dole u dna, ale už můžu ale lépe dýchat. Nemám v sobě žádnou zášť, učím se odpouštět, sama v sobě. Ale nezapomínám,

Učím se žít jinak, lépe a pokorněji. Abych až se otočím, viděla to dobré a to zlé jsem vyhodila z paměti. Slibuji, že tenhle článek je poslední, takhle ponurnej, pokusím se na tom zapracovat.

Zase Vás chci rozesmát a ne u toho tady brečet, není taky proč. Žijeme len raz…. vždyť to znáte a je potřeba být HAPPY..Proto nás blogery čtete. Není to tak???

A jak se těšíte na léto??? Máte se dobře doufám a jste zdravé??

Díky že jste držáci…

Vaše, Jana

 

PS: Píšu si deník, jako tomu bylo ve 14…. chcete si z něho něco přečíst??

 

Comments (3)

  • Milacku, neskutečně moc tě miluji a neustále tě sleduji alespoň virtuálně… Moc na tebe myslim a drzim pesti, aby vše zlé bylo pryč a ty jsi se citila skvěle… Nevím, co prožíváš, ale každopádně na tebe myslim a miluji tě

    Odpovědět
  • Ano, deník!!

    Odpovědět

NAPIŠTE KOMENTÁŘ