Fashion

Lhát se nemá

Jak už se zmiňuji v úvodu, lhaní není zrovna moje parketa. Neříkám že milosrdná lež, je něco špatného ale říkat lidem jak jsem 100% přírodní  a že ke všemu mi stačí pár krémů a najednou mi září plet’, to dělat nehodlám.

 

Za posledních pár dnů mi přišla na instagramu taková spousta dotazů,  a hlavně pochval na to jak zářím, ptáte se co používám za krémy a kam chodím na kosmetiku. Rozhodla jsem se říct vám, jak to doopravdy je.

Jasně starám se  o sebe a to hodně, každý večer se pečlivě odlíčím, používám séra a krémy. ne jen ty určené na obličej ale také oční okolí. Dále na sebe patlám různé masky.

Hlavně a co je nejdůležitější, používám každý den krém s UV faktorem a nyní v letních měsících má na sobě č.50 ano jsou dámy co mi říkájí, není to zbytěčně moc?? U nás v ČR?? NE!!! Není, podívejte se ven, včera kolem 20:00 bylo 35 stupňů a to opravdu není málo.

Takže patlat se a patlat, to je základ…..

A co dál??

Ve 20 mi tohle vše co jsem napsala, ke spokojenosti stačilo, jenže není mi 30 a už ani 33:-)

Vrásky na čele i přes všechnu tu péči mám od 25 a ty kolem očí, o těch ani nemluvím, no a gravitace, ta se mi samozřejmě taky nevyhla.  Je to přirozený proces, který prostě nezastavíme.

Jenže díky pokrokům v medicíně, je můžeme o pěkných pár let posunout, důležité je se ale svěřit do opravdu šikovných rukou. Protože každý z nás jistě viděl ty chodící strašidla, když to dopadne přesně naopak. A jak říká Mudr Kavková,  z Be Elite Clinic ( tohle jméno si dámy zapamatujte, vlastně i pánové) nic se nemá přehánět.

A jaké že tedy mám tajemství?? BOTOX…Někým zavrhován a dalšímí vychvalován..

Já patřím do druhé kategorie, jen jak říkám důležité jsou ruce, které vám ten jed do obličeje aplikují. Pak se není čeho bát.

Paní doktorka Kavková, je tak příjemný člověk, že se tam budete cítit jako na návštěvě u kamarádky doma, u vchodu vás přivítají neskutečně příjemné dámy a udělají kávu nespresso. Já se s dámama zapovídala o nákupech že jsem si ani nevšimla že čekám pár minut, než paní doktorka vyprovodí předešlou pacientku.

Za mě, má tahle klinika 11bodů z 10…..Jen tak dál a já se zase za 6měsíců vrátím, ano není to napořád. Účinek botoxu po pár měsících zcela zmizí…ŠKODA:-))))

Tak já letím na koupák, dneska necháme krám zavřený, 36stupńů stějně vyžene všechny k vodě a Vám přeji nádherné léto, užívejte a nezapomeňte na ty krémy s UV

 

Kiss, vaše Jana

Be Elite Clinic – TADY

 

PS- dole přidávám fotku obličeje po třech týdnech od aplikace botulotoxinu, vidíte?? žádná vosková figurína, mám zachován přirozený výraz a jemné vrásky kolem očí…Jen ta peť, nějak dostala mladistvější jas a tak celkově se ten obličej zvedl od brady :-))

Comments (1)

  • Ahoj Jani, je super, ze jsi se takhle priznala 🙂 Ikdyz priznani je asi silne slovo. Myslim si, ze je to kazdeho vec, ale je pravda, jak je clovek vic videt, maji lidi potrebu resit plastiky, botoxy, a tak a spekuluji, kdo co ma Jednou bych take chtela neco zkusit, ale spis nejake vyplne vrasek, nez botox, ale treba i ten budu potrebovat… 31 uz je za vratkama
    Nechtela bys nekdy napsat clanek, nebo i natocit video, o konkretnich produktech, ktere pouzivas na plet? Pamatuji si, ze jsi kdysi resila problemy s pleti a tak by me zajimalo, co ti zabralo, jestli to po case nejak stridas.. Ja se bojim dat na plet cokoliv, co neni urceno pro problematickou, viz. krem s SPF v tomhle pocasi, ktery je ale potreba No proste zacarovany kruh s tou pleti.
    Mej se krasne a uzivej leto 🙂 M.

    Odpovědět

NAPIŠTE KOMENTÁŘ