Fashion Jane Bond

Lingerie photoshoot

So we did it. What? Well something very intimate.

Tak jsme to opravdu udělaly. Ptáte se co? Něco velmi intimního…

 

Who would ever say. I won’t. I have no idea when it actually came from. But there we go. And it is not bad at all. Even thought I am in real life pretty shy, this is a bit of too much for me. I do not want to share my private life so much as well. And already this kind of a thing? Well hope haters will be nice at least. :)))

 

In case you will hate me, like the place where it all happened. Design Hotel NERUDA in Nerudova street is scuh a magical place, where to stay. Designed by Borek Sipek, the old meets the modern and it works perfectly together.

 

Feel free to see the whole backstage video HERE

 

So hope to inspire you with potencial Christmas gifts.

 

XOXO Jana

 

Kdo by to byl řekl. No, já ne. Vlastně ani nevím odkud ta idea vzešla. Ale tady to je. Černé a bílém. A není to zase tak špatné. Ačkoliv v reálném životě jsem docela stydlivá osoba, tak z fotek asi není nic poznat. O náš editorial se fotograficky postaral MICKEY GRAB. Fotí nás na blog již celý rok a už se vlastně známe co a jak dělat. Takže pózovat pro něj, nebylo až tak těžké. Ale při psaní článku se mi svírá žaludek. Fotky vybíráme s manželem a ten mi schvaluje, které budou nakonec jen pro něj a které dáme veřejně. Žijeme v době internetu a fotky se můžou dostat všude. A haters jsou také všude. Tak snad to nějak přežiju ve zdraví a jednoho dne se podívám na tyhle fotky znovu a řeknu si: “Holka vidíš, že i po porodu jsi vypadala docela slušně.” 🙂 A tímto i hecuju, že to jde…všechno totiž jde, když se chce, jen to “bolí”. :)))

 

Celé natáčení a focení probíhalo ve fantastickém Design Hotel NERUDA v Nerudově ulici. Pod taktovkou Bořka Šípka se zde setkává staré s modernou a fantasticky tak podtrhuje to nejlepší z designu a architektury minulých dob a dnešních dní. Pokud si chcete dát fantasticky netradiční prodloužený víkend jentak… Můžu jen vřele doporučit.

 

Za video děkujeme Jonášovi. Podívejte na něj ZDE

 

Mějte se krásně, Jana

 

PHOTO CREDIT : MICKEY GRAB

 

 

OUTFIT:

 

LINGERIE – INTIMITY

SHOES – STUART WEITZMAN

JEWELLERY – EPPI.CZ

FUR – M.E.G.

MAKEUP – BENEFIT

HAIR – BOMTON

 

 

 

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ