Fashion Jana Janata

Maximus Resort

Píšu článek a nemám nadpis, jasně než to uložím, nějakej musím vymyslet, jinak to prostě neuložím….

Potřebuju a chci v tomto článku vychválit hotel Maximus Resort v Brně, místo které je postaveno nedaleko přehrady. Už příjezdová cesta předtsavuje unikátnost tohoto prostoru. Na jejich stránkách jsem se dokonce dočetla že hotel je postaven podle východní filozofie Feng Shui, tak aby se v něm každý cítil skvěle.

Je potřeba také pořádně vychválit zaměstnance, protože už na recepci jsem byla nadšena jak moc tu je příjemný personál. Jasně řeknete si, aby taky ne…Ale ono to ne vždy tak vypadá. To ale naštěstí není případ tedy tohoto hotelu.

Já s doprovodem, který chudák neustále musel poslouchat, vyfoť mě tady a tady. Protože místo je vážně fotogenické a já chtěla pro Vás co nejvíce zachytit tu krásu. Stejně si ale myslím že tohle si musíte vyzkoušet a pokochat se každý sám.

Bude to pro vás pastva pro oči a relax pro duši. Já totiž co jsem hodila kufr na pokoj, chtělarychle do jejich vyhlášeného wellness centra.

Myslela jsem si že takové jaké je třeba ve Stuttgartu v jednom hotelu nic nepřekoná, překonalo. Velké ale opravdu velké množství relaxačních zón, klidně vám dovolí vzít si drink do bazénu, nabízí je tam rovnou dva bary. A pak bazény mají vyhřáté na opravdu příjemnou teplotu, takže se Vám ani nebude chtít ven.

Nakonec mi bylo líto že to máme na dvě hodinky a ne na déle, protože já si na začátku naivně myslela že to bude stačit, nestačilo:-) Ležela bych tam nejraději ještě teď.

Po náloži relaxu byl ale opravdu velký hlad, takže se nám nechtělo nikam do centra Brna, rezervace v místní restauraci to jistila.

A co bych řekla k jídlu?:-)))) Budu totálně trapná , bylo ale famózní…

Předkrm- Malé klobásky, vážně, takové ty pravé slovenské. Mňam…

Hlavní chod- Kachní Foie Gras s batáty, já vím, docela kontroverzní téma tohle jídlo. omlouvám se všem veganům a teriánům ale tohle byla prostě pecka.

Původně jsem desert  nechtěla, ale nakonec jsem neodolala a tu jejich zmrzku jsem prostě musela ochutnat, rozumíte mi že?

 

No a nakonec jsem se ještě odvalila na bar, kde jsem se dorazila sklenkou prosecca.

 

Spalo se mi s plným pupkem překvapivě báječně a ráno? To jsem zhltla snídani a se smutným výrazem šla vrátit kartu od pokoje. Bohužel, opravdu bohužel jsem musela zase do Prahy ale…

 

Já se vrátím a příště vyzkouším i nějaké ty masáže, nabízejí jich spustu.

Ps- Název článku vyřešen, co bych vymýšlela? Vždyť název maj krásnej a ten se hodí a tečka

Kiss, Vaše Jana

Comments (2)

  • Dobrý den, jednalo se o spolupráci? Cely článek vyznívá jako PR ale nikde to není označeno…

    Odpovědět
    • Krásný den Nikčo, vše jsem si sama platila:-) A je to jen můj názor, ráda poznávám nová místa a ještě raději, když sem spokojena se o ně podělím:-)

      Odpovědět

NAPIŠTE KOMENTÁŘ