Fashion Móda podle Lucie

MUST HAVE roku: Bible módy

 

Stačí si touhle knížkou, která se jmenuje jednoduše MÓDA, prolistovat či se na chvilku začíst a zjistíte jednu věc: každá módní ikona napříč časem měla nejen styl v krvi, ale i sakra dobrou znalost módy. 

 

 

A tu teď může mít každý. Obrazová knížka ukáže módu napříč vývojem lidstva. My jí čteme po večerech a ve všech volných chvilkách – zvláště 20. století nám přijde minimálně dechberoucí. Kromě střihů, materiálů a toho, co v dané chvíli nechávaly ženy vyniknout, je tu i spousta portétů módních návrhářů, modelek, fotografů a průkopníků toho všeho, co dnes potkáváme na ulici. 

 

Koho móda fascinuje, ten si tu přijde na své. Rozebírá se tu všechno do posledního detailu a myslíme, že vás knížka nenechá zabřednout do nudných kreací. A koho móda živí, pro něj je MÓDA, kterou napsala Marnie Foggová, must-have. 

 

Bez souvislostí se totiž určují trendy těžko J 

 

Bichle, která se trochu pronese, nás zabaví ještě na dobrých pár let. Neukáže vám jednotlivé dress cody (od toho je tu Google), ale vytříbí styl a pomůže pochopit, co by mohlo společně fungovat. 

 

MÓDU vydala Metafora a koupíte jí v Neoluxoru. 

Luc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ