Fashion Nezařazené

My favorite guys

 

 

 

 

23.Ledna proběhla v Paříži fashion show v rámci Fashion Weeku. Nebudu tady vypisovat jaká ta kolekce byla, proč použil Olivier Rousteing zrovna tyhle barvy atd. V dnešní článku se zaměříme spíš na ty, kteří právě předváděli, jelikož do sestava, která byla k vidění, se skládala z mých 3 nejvíc oblíbených modelů, které sleduji jak na instagramu tak facebooku. Jdou mi příkladem a jsou mi inspirací.

 

1. Francisco Lachowski (Chico Lachowski)

V roce 2008 vyhrál modelingovou soutěž V Sao Paulo, díky které se dostal do podvědomí všem velkým značkám oděvního průmyslu a netrvalo dlouho, kdy díky této výhře dostal zakázku od Ford Models. V roce 2009 už stál na módních molech v městě módy Miláně a Paříži. Předváděl pro návrháře jako Dior Homme, Gucci, Balmain, Dolce & Gabanna, Armani, ad. Nejen, že Chico chodí přehlídky, točí různé reklamy a fotí pro GQ, V Magazine, aj. ale stihl se stát otcem. Jeho ženou je modelka Jessieann Lachowski a syn se jmenuje Milo Lachowski.

 

2. Sean O’Pry

V roce 2006 byl 17-letý Sean oběven díky jeho profilu na stránce MySpace. Jeho tvář si propůjčili značky jako Calvin Klein, Versace, Dolce & gabanna, Ralph Lauren, H&M, ad. V roce 2008 byl magazínem Forbec zařazen mezi 8 nejúspěšnějších modelů. Nedávno navštívil Česko. Zahrál si taky například v hudebním klipu Taylor Swift – Blank Space

 

3. Marlon Teixeira

Kariéra Marlona začala díky jeho babičce, která ho představila majiteli jedné modelingvé agentury.

Šel nespočet přehlídek pro Emporio Armani, Dolce & gabanna, Roberto Cavalli, Jean Paul Gaultier a spousty dalších.

 

Všechny sleduju na instagramu a i na Facebooku, linky jsou zde:

Chico – https://www.instagram.com/chico_lachowski/

Sean – https://www.instagram.com/seanopry55/

Marlon – https://www.instagram.com/marlontx/

 

Budu rád, když mi napíšete, kdo je právě váš oblíbenec

 

PS: Přehlídku Balmain v Paříži šel i slovenskyý top model Filip Hrivnak – https://www.instagram.com/filiphrivnak/

 

 

Mějte se krásně, Erik

 

A můj instagram je TADY 🙂

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ