Fashion Nezařazené

Nová kolekce Adidas

 

 

 

Ahooj, jelikož je jedna Janča na dovolený, tak jsme vyrazili s druhou Jančou na představení nových kolekcí značky Adidas pro jaro/léro 2016,  které se konalo ve středu v ateliéru Stolen na Radlický. 

 

Musím se přiznat, že hned při vstupu jsem zavítal k rautu, protože jsem měl takovej hlad, že i když jsem si hladil břicho a říkal mu “malej”, tak to moc nepomohlo, ba naopak, jen se to zhoršilo. Raut byl výbornej, žadný chlebíčky s vlašákem, salámem a majonézou, ale ovocné nebo zeleninové saláty, osvěžující polévky, které se podávaly v sklenicích na martini, a další zdravé věci, ke kterým jste si mohli dát různé dipy. 

 

Co se týče dámských kolekcí například do fitka, vykoupil bych je všechny, být ženskou. Nejen boty, ale taky soupravy, batohy, bundy, boty a zkrátka asi tak všechno, co tam měli. Jelikož jsem si minulý rok dělal trenérský kurz do fitka, ocenuji když to dámám ve fitku ladí a sluší. Cvičící soupravy od Adidasu pro dámy mě hodně baví. Takže určitě bych zavítal do Adidas obchodu se na ně alespoň zkouknout, vyzkoušet a popřípadě si je koupit. 

 

Pánského oblečení moc neměli, jeden štendr, na kterím jsem si dokázal i tak vybrat. na můj vkus docela barevné tričko. Pokud letos pojedeme s bandou kamarádů na loď do Chorvatska, tématicky se k této příležitosti hodí. Pánskou obuv do fitka jsem tam nenašel(trošku zklamání), ale za to, co jsem našel, byly hodně “crazy” růžové boty (opravdu jsem se ptal personálu a byly pánské). Odzkoušel jsem si je, ale řeknu vám, nemám páru k čemu bych si je dal.

 

S Jančou jsme si řekli, že když jdem na akci od Adidasu, byl by hřích si nevzít Superstary, takže já bral bílé a Janča černé. 

 

Na konc, při odchodu jsme dostali tašky s dárkama od Adidasu (kšiltovka a ledvinka na běhání-já obě věci využiju, ale nevím jak Janča, už ji vidím jak si jde koupit nový kapsle do Nespressa a při placení vytahuje peněženku z tý ledvinky:D)

 

PS: Jsme lidi, takže sem vám dám fotku, jak jsem si zkoušel “růžovky” a ejhle, ďoura na ponožce:)) (to je tak, když nemáte přítelkyni, která by vám ty ponožky alespoň probrala a ty děravý vyhodila:D)

PSS: značka ADIDAS vznikla podle jejího zakladatele, který se jmenoval ADI DASLER 

 

Mějte se!:)

 

 

 

 

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ