Fashion Jana Janata

Plavky na léto 2018

Po půl roce je to tu zas, fashion show Calzedonia ve Veroně a pro mě byla velká čest že mi přišla znovu pozvánka. Jako vážně? Díky, díky, díky …. je mi velkou ctí prezentovat značku kterou je tváří Julia Roberts, ta nádherná žena.. s velkým Ž a nejkrásnějším úsměvem na světě.
Rozhodla jsem se tento článek psát na etapy, takže první část zrovna dávám dohromady v letadle, po přestupu. Už jen hodina a jsme na místě.
Pozvání jako posledně přijala také Zorka Hejdová, tentokrat jsou tu ale i nové tváře Zuzana Stránská, že vám to jméno něco říká? Ještě aby ne, když její tvář zdobila titulky takových časaku jako je Elle, Vogue, Bazar Atd.
Už z dálky když jsem ji zahlédla, bylo mi jasné proč patří mezi top modelky. Je nádherná, vysoká a štíhlá …no prostě Top.
Dále je tu s námi také Tatanka, slečna která přes instagram přenáší neskutečnou pozitivní energii. Je plná života a denně někde maká ve fitku. Měla bych se nad sebou zamyslet.
Pak jsou tu novináři z Elle, Harpers Bazaru Atd
Prostě to zase bude jízda, všichni do jednoho milujeme módu a je jedno jestli to je stylista Honza Pokorný vedle kterého si připadám jako chudá příbuzná. Prostě stylař!!!
Takže my startujeme a já se zase přihlasím.
Ps- byla mi zabavena odličovací voda a pak taky lak na vlasy. Takže hlásím že budu mít vlasy všude jen ne u hlavy a pak že večer se odlíčím mýdlem.
Usnula jsem kolem 2h ráno, nemohla jsem prostě zabrat, nebylo to že mě štipou oči tím že se do nich dostalo mýdlo, ani tím že mi z úst je cítit parfém, který se dostal na kartáček ‍♀️
Prostě je to tím že se bojím, že bych mohla zaspat, tohle mám už od mala.
Slibila jsem totiž že budu ráno v 8:00 na snídani.
Po snídani byl ještě prostor na malou procházku městem, Verona prostě stojí za to.
Po návratu na hotel máme ještě 20min na to se připravit, tentokrát jsem si doma zabalila šaty, ze starší kolekce Zara, chtěla jsem aby punčošky Calzedonia byly to hlavní co každý uvidí. Přece jen je to jejich den.
Vždy se těším na fashion show i z duvodu návštěvníků. Přehlídka začíná totiž už venku. Na takové akce se většina žen opravdu vyparádí a ani tentokrát to není jinak.
Jsme v Italii a jak je pro místní ženy zvykem, i když normálně milují černou tak na přehlídky nosí barvy, září to tu všude kolem.
Nikde jsem asi neviděla větší přehlídku luxusních kabelek a překrasných bot.
Samotná show začíná hodně něžně, ale rychle se to rozjelo, modelky na mole si to užívají od začátku do konce. Tančí a je vidět že si to opravdu užívají. Po prvním bloku, zhasla světla a na molo nabíhají muži, tanečnici a sálem se ozve hukot.
Jasně krásní muži, bonus pro nás ženy
Celá show trvala asi 20min ale přišlo mi to jak 5…. neustále se něco dělo, nádherné modelky kde vedle plavek hrál prim i celkový styling.
Plavky doplněné o šperky a brýle. Prostě máte chuť to na sebe hodit a vyvalit se na pláži.
Nedokážu říct které jsou nejkrásnější ale tak 20favoritu bych měla.
Venku už to pomalu na plavky vypadá, takže hurá do Calzedonia ať vám ty nejlepší kousky neutečou. Myslím si totiž že tahle kolekce bude rozebrána hodně rychle
A moji favoriti???

A které jsou pro vás ty nejvíc TOP???

Na celou kolekci koukněte TADY

 

PS-Všimáte si že letos se mi nejvíce líbí jednodílné kousky??? Pro nás ženy to má i své velké plus:-)

Konečně se můžeme pořádně najíst a nemusíme zatahovat bříška:-)

Comments (3)

 • Všechny plavky vypadají úžasně, akorát bych se trošku bála, u těch, které jsou na jedno rameno, že třeba v mořských vlnách musí být člověk opatrný, aby neskončil s plavkama v pase. :o) Co ale už teď řeším je, co nosit na plavkách, když jdu například u vody ke stánku. Já jsem přemýšlela třeba o nějaké tunice, jako mají třeba tady. Jak to máte vy? Neřešíte to a chodíte prostě jen v plavkách, nebo se oblékáte do toho, v čem jste přišly k vodě? Za všechny tipy děkuji.

  Odpovědět
  • Krásný den Klárko,
   Já osobně mám vždy u vody nějaké tílko a šortky. Plus většinou i lehoučké šaty, které když si jdu pro pití, prostě hodím na sebe. Co se týká ale jednodílnách plavek, za ty jsem opravdu v letošním roce nejvíc ráda, protože obléknu jen šortky a plavky vypadají jako top:-)

   Odpovědět
 • toľko krásnych plaviek..ah nevedela by som si vybrať

  My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

  Odpovědět

NAPIŠTE KOMENTÁŘ