Jana Janata Life

Pokračování v testování Kolagenu

S přibývajícím věkem se schopnost našeho těla vytvářet kolagen zhoršuje a v organismu tak ubývá, což vede k projevům stárnutí, a to jak těm viditelným, tak těm, které vidět nejsou, ale omezují vaši duševní pohodu. 

S kůží na trh:)) Takže tahle fotka je pořízena přesně 5min po probuzení, takže je asi jasné že nemám žádny make-up a je vidět jak pleť je krásně svěží a hydratovaná:-) Ještě před létem bych sem opravdu takovou fotku nedala…

Jasně tohle už jsem vám říkala, ale funguje to opravdu tak? Testuju ho skoro půl roku, a tak si troufám říct, že nyní je ta chvíle, abych se s vámi podělila o to, jak to opravdu je.
Více než 30 % našeho “fyzického” těla je tvořeno kolagenem, což z něj dělá nejvíce se vyskytující stavební prvek našeho těla – v podstatě spojuje všechny hmotné části v našem těle – svaly, kosti, vlasy, kůži ale i životu důležité orgány.

Když jsem si tohle přečetla v jedné studii, úplně jsem na to koukala s otevřenou pusou.
Co je ale možná ještě zajímavější, že díky svojí unikátní chemické struktuře podporuje v těle celou řadu léčivých a regeneračních procesů.

Takže shrnuto a podtrženo, je zásadním prvkem pro správné fungováni našeho celého těla.
Jak moc je tedy zásadní jeho doplňovaní s přibývajícím věkem, nemusím ani říkat. Může dodat ztracený lesk a vitalitu (elestacitu) našim vlasům a pokožce, ale může i zásadně zlepšit to, jak se cítíme. Všechny se líčíme, chodíme na kosmetiku a cvičit, ale to, co dodáme tělu také zevnitř v doplňcích, není sice vidět hned, ale po určitém čase je to viditelné nejvíce.

A víte, co je taky úžasné?
Že ho můžete doplňovat bez ohledu na to, jestli jste těhotná nebo berete nějaké prášky, nemá totiž žádné vedlejší účinky (Samozřejmě je ale vždy potřeba poradit se svým ošetřujícím lékařem, ten zná nejlépe vaši anamnézu).

Když jsem tedy před 6 měsíci s užíváním kolagenu začala,vlastně jsem pořádně netušila do čeho jdu. Něco jsem o něm zaslechla, ale neznala jsem nikoho, kdo by ho na sobě testoval delší dobu. Po jeho užívání ale cítím a pozoruji na soběněkolik příjemných změn.
A ještě dodám, že jsem schválně přestala užívat jiné doplňky stravy, abych to mohla opravdu dobře posoudit.

Vlasy i moje kůže se mi zdají pevnější a zářivější. Pevnější –Říkáte si, jak tohle můžu vypozorovat? Když cvičím, zdá se mi, že jsem pevnější, silnější, stabilnější. Zářivější – strávilajsem spoustu času bez make-upu a vůbec mi to nevadilo.

 

Všímá si toho i mé okolí, a tak poslední měsíce slyším stále víc a víc pochval na mou pleť. Kamarádky mě dokonce podezírají, že jim zatajuji nějaký zákrok, tak to ale není :))
Na nehty už nechodím jednou za tři týdny, ale každých 14 dní :-)) Jsou mnohem pevnější a netřepí se.

Závěrem bych dodala, že je to asi jediný doplněk stravy, který nechci už nikdy přestat užívat. Je to tak snadné a už jsem si vytvořila rituál, že ho každý večer před spaním dám do vody a vypiju.

Teď si možná říkáte: „Jasně, dělá jim reklamu, a tak nám to tady cpe.“ Věřte ale, že tomu tak není. Pokud by to bylo k ničemu, nedoporučovala bych vám to. Neberu každou spolupráci, která se mi namane, ale naopak si pečlivě vybírám. Kolagen Oslo Skin Lab prostě funguje, pozoruji totiž viditelné výsledky a také se cítím mnohem lépe.

Pokud vám ale přijde pít kolagen rozpuštěný ve vodě jako něco nechutného, tak vás určitě potěším tím, že kolagen můžete také smíchat s jakýmkoli jídlem, například si ho můžete vysypat do jogurtu, mandlového mléka, polévky apod. Nemusíte se bát, nemá žádnou chuť, a navíc za tu pomoc vašemu tělu to prostě stojí.

Tak za pár měsíců se zase ozvu a řeknu víc. Ale už teď vím, že je to takovej malej zázrak.

A kde ho seženete??? TADY

 

 

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ