• Hotel -
Fashion Jana Janata

Poprvé ve Špindlu

Kamarádka si našla chlapa, no a ten má hospodu ve Špindlu a protože ona tam tráví dost času, když jí chceme vidět, musíme prostě tam. Napsala mi že by bylo super přijet na zahájení sezóny, že je to velká párty a 100% se nám to bude líbit.

Dobře tak já se překonám a dojedu, slyšela jsem na tohle místo různé názory a samozřejmě jsem ho rovnou dala do škatulky, kam se rozhodně nepotřebuji podívat.

Ale když nám domluvila i hotel, poslala fotky a slíbila že mě nebude tahat na svah, neměla jsem další výmluvu. Nastal ale další můj osobní problém, neměla jsem co na sebe. Žádná péřovka do -10 se v mém šatníku nenachází. Ještě že mám kamarádku vášnivou lyžařku a ta má asi největší výbavu od značky Bogner na lyže co jsem kdy viděla. Stejná velikost nohy mi zase zajistila, že mi neumrznou prsty na nohou, nechala jsem si je čerstvě nalakovat, takže by to byla velká škoda.

Ubytování bylo v hotelu Praha, TADY nevěděla jsem opravdu co čekat ale hotel byl útulnej a krásně čistej. Slečna na recepci neskutečně příjemná a tímto jí zdravím a pak pana maséra, protože díky němu se můžu dneska hýbat. A dokázal mě za 90 minut rozmazlování přenést do říše snení. Doufám že jsem mu neposlintala tím otvorem boty a nerušila chrápáním lidi ve wellness.

Oficiální párty byla v sobotu, Libka nám udělala ale program i na pátek večer. Koncert v hospůdce jejího partnera. Kapela byla úžasná a kdo sleduje můj insta, jistě viděl jak moc jsem se bavila, zpívala celou noc a ráno nemohla mluvit. Nemohla jsem ale ani další věci, jako třeba do 15h se postavit na nohy. Nepiju moc alkohol, hlavně tvrdé. Takže tři panáky moje tělo nezvládlo a další den mi Lucka naháněla česnečku, chleba, džus… No prostě ještě že ty kamarádky máme.

Jenže v sobotu je přece ta zahajovací párty, musíme vypadat dobře, to že jsem bojkotovala snídani, oběd, kafe atd tohle prostě nešlo. Asi Vám nemusím říkat že jsem pila jen vodu s citrónem a při pohledu na lidi kolem jak kalej se mi dělalo mdlo.

Já už nepiju, nikdy, přísahám…nebo alespoň nikdy nic tvrdého, jsem už prostě přece dost velká holka abych tohle věděla.

Dnes ráno když jsem se loučila s tou úžasnou recepční, slíbila jsem jí že musím zase přijet abych ten Śpindl viděla a hlavně za tím masérem bych jela přes celou ČR možná i do jiného státu.

A co Vy a tohle místo??? já si myslím že když tam jste se skvělou partou, lidma které milujete je všude krásně a tohle místo má svou dobrou energii, dle mého názoru a to co čteme v bulváru jsou jen věci které nám novináři chtějí podávat:-)

Jdu si dát vodu s citrónem a spát,

Možná se probudím až za 24h, teda to je jen sen, musím makat stejně jako Vy všichni

Kiss, mějte se nádherně zlatíčka a nestresujte se prosím, taky nemám ještě dárky ale to dáme:)

Vaše Jana

 

Ps:první den jsem vylezla jen v kožených botách a s kabelkou, kabelka se mi na horách zdála tak nějak nepatříčná ale víte co? JE MI TO FUK:-))

Ato nejdůležitější na závěr, nevíte kam ve Špindlu na super jídlo?? Večer na drink??

Doporučuji hospůdku ŠPINDLEROVSKÁ HOSPODA  Už dlouho jsem si tak nepochutnala, snaží se vařit českou klasiku jinak…Což oceňuji úplně nejvíc…Příjemná obsluha….díky lidi

 

Foto- Filip Hlad

 

Comments (1)

NAPIŠTE KOMENTÁŘ