Nezařazené

Pro milovníky krásného prádla

Milujete stejně jako Já krásné spodní prádlo?? Tak Vás jistě potěší že že Rakouská značka Palmers se vrátila do ČR

 

Nová kolekce luxusního spodního prádla značky Palmers Vás zaručeně odzbrojí! Vítejte ve světě jemné elegance, rafinovaných krajek

a svádivého hedvábí.

Vítejte ve světě PALMERS!


Historie značky sahá až do roku 1914, ve kterém byla společnost v Rakousku založena. Zakladatel firmy Ludwig Palmers kladl ve své filozofii důraz především na dokonalý zákaznický servis, kvalitu, jedinečnost produktu a přiblížení se potřeb zákazníků. V současné době se řadí značka Palmers mezi největší lídry ve svém oboru v Rakousku a široký záběr má i na mezinárodním trhu. Obchody PALMERS můžete najít například v Německu, Bulharsku, Řecku, Slovinsku, Chorvatsku a v dalších zemích Evropy.


V sortimentu značky Palmers najdete rozsáhlou nabídku produktových řad. Kromě svůdného sexy dámského prádla nabízí značka ve svém sortimentu dech beroucí plavky, pohodlné domácí oblečení, smyslné punčochy, noční košilky a soupravy.

Co dělá značku jedinečnou je fakt, že ve svých kolekcích neopomíná ani na muže.

Ti mohou vybírat z bohaté nabídky boxerek, slipů, stylových pyžam, bavlněných triček, plavek, ale také netradičních doplňků, jako jsou trendy ponožky.

Nové dámské jarní kolekci vévodí originální výšivky a květinové vzory, které dodávají prádlu velmi ušlechtilý charakter.

Jedním z hlavních bestsellerů kolekce je řada prádla a korzetů, které se nesou v kombinaci barev a materiálů azurově modré krajky se světle béžovým saténem. V kolekci se dále objevují zeštíhlující body, svádivé korzety, samo držící punčochy a plavky potištěné originálními letními a etno motivy.

Aktivní ženy potěší široká kolekce sportovních podprsenek z funkčních materiálů, které jsou vytvořené k maximálnímu pohodlí i při tom nejnáročnějším tréninku. Pro ženy, které rády provokují svou svůdností a smyslností je vytvořena kolekce prádla, kterému vládne sexy červená a černá krajka

v kombinaci s dokonale padnoucími střihy.

Nová kolekce je k dostání od dubna 2017 v nově otevřeném kamenném obchodě PALMERS v Havířské ulici č. 5 na Praze 1.

PALMERS, Havířská 5, Praha 1, 110 00, Sídlo firmy: Krakovská 7, Praha 1, 110 00

NAPIŠTE KOMENTÁŘ