Nezařazené

První zkušenost…..

Bohužel čas člověk nezastaví. I když my ženy bychom si to často přály, ale nejde s tím nic dělat. Takže nejen, že moje vrásky čím dál častěji prozrazují, kolik mi skutečně je, i přesto že na sociálních sítích úzkostně tajím datum narození.:) No s mým narůstajícím věkem přímo úměrně roste věk mých mužů. Ono teda popravdě řečeno, já byla vždycky na starší muže. Připadá mi víc sexy představa, že spím s chlapem, co nevidí vagínu podruhé v životě a slovo G bod pro něj není jen název pro označení mechanické části auta.:)

Jeden z mých vyzrálých milenců byl tedy řádně vyzrálý, asi jako sýr Pepa z reklamy na hermelín. Nesmrděl, ale voněl. Nebyl stařec, ale muž v nejlepších letech, jak se teď moderně říká. V praxi jsme se ovšem dostali do bodu, kdy nám jeho „opotřebovanost“ trochu brzdila v rozletu. No půjdu k věci – nestál mu. Pevnost se vytratila a výdrž taky. Tak jsme si pořídili viagru. Já o ní do té doby jen četla v časopisech. Připadalo mi jako bychom koupili nějaké tajné drogy. Byli jsme z toho nervózní a báli se, jak to asi bude fungovat. Když jsme přišli z rande k němu domů a ocitli se v ložnici, tak byl čas aplikovat zázračnou modrou pilulku. Tak si ji vzal. A já říkám: „jak dlouho před tím si to máš vzít?“

Ale to jsem neměla. Nasadil brýle, podotýkám už jsme byli oba nazí, sednul na kraj postele a počal číst „návod k použití“. Já celá nažhavená, stále nahá, sedím vedle něj a sleduju, jak čte návod a přitom mu stojí. Napadne mě – to by byla fotka na instagram.:))) Po chvilce mu vytrhnu ten návod z ruky a vrhám se na něj. Jenže se ozve výkřik. „Nemůžu se hýbat“ – upí na mě. „Asi mě chytnul išias.“ Zůstane v předklonu, jeho spodek stále připraven k akci. Mám zděšený výraz, který střídá absolutní nadrženost. Mám totiž tmu před očima a vidím jen ten „spodek“. Nechce mě zklamat a v bolesti šeptá – „tak já si nějak sednu a aspoň naskoč, ať si užiješ“. Musím se už v tu chvíli smát na celé kolo. Nevím, zda mám volat sanitku nebo se jen dál smát. A co jim řekneme, až přijedou? Takže čekáme, až povolí jeho mužská touha a oblékáme se. Naložím ho do auta a jedeme na pohotovost sami. Tam zjistí, že jeho jiné léky na tlak v kombinaci s viagrou budí alergickou reakci.

Moje první a poslední zkušenost s viagrou byla spíše námětem pro sitkom, než divoká noc plná vášní. Rozhodla jsem se tedy pro příště zkusit mladšího zajíčka, který sice nemá ještě techniku tak vymakanou, ale nebudu ho muset křísit pokaždé, když spolu budeme mít sex.:) Dámy, jste tu ještě některá se zkušeností – sex a starší muži? Zkoušeli jste někdy s mužem viagru?

Dopadly jste líp, než Já? 🙂

 

Článek pro Vás napsala Libka Safr

NAPIŠTE KOMENTÁŘ