Jana Janata Life

Svět se zbláznil?

Poslední dobou dost brouzdám po jiných stránkách u jiných blogerů. To víte, práce s obchodem mám až až a tak není moc čas sledovat co se kde děje. Jak se jim holkám ale i mužům daří, no a co jsem zjistila? Že víc a víc jich řeší jiné. Proboha proč? Není jedno kdo a jak pracuje? Zda má a nebo nemá koupené lidi tam a tam? Celkem nechápu kde na to berou energii.

Pak také koukám jak některé sdílí na svém instagramu profily, a píšou, ofotila jsem si její stránku a koukněte, ona tam má najednou u fotky za 5s 1000like:-))))

Pokaždé mě to tak rozesměje…no a naposledy když jsem četla, tuhle tak tuhle já sleduju protože je upřímnáááá….ach jo, to že každý den pomlouvá jiné lidi je upřímnost? jako vážně? Někdy mě až píchne u srdce kolik zla je kolem nás. proto jsem také napsala tenhle článek.

Dle mého názoru by se měl každý zaměřit na sebe, dělat co ho baví a jestli je dokonce i blog živí na 100% tak gratuluji, protože vím jak těžké to je. 

Tak co se ale holky vyprdnout na ostatní a pořádně máknout, každý sám na sobě. Já se jdu k tomu všemu třeba jetě učit Italsky…Proč? jen tak, chci se zase v životě někam posunout. Jooo a taky chci na závody, další Gladiátor, tentokrát třeba ten noční, když už jsem si koupila tu čelovku do lesa na kurz přežití. Je celá růžovááááá, budu za princeznu.

No ale zase k tématu, je až zvláštní jak má někdo potřebu veřejně někoho soudit a osočovat. Ubližujete tím jen každý sám sobě, věřte mi. Zlo šíří zlo, ráda se s každou z vás vždy potkám ale nechci už slyšet, viděla jsi ten profil tam té…Ona má vše koupené a my na tom makáme roky.

A ona to má za 6 měsíců. No joooo, co naděláme, jsou firmy které zajímá jen číšlo a like u fotky. Je mi to jedno, mám své firmy které podporuji protože chci, protože mě baví to co prodávají a vždy koukám hlavně zda si s tím daným (šéfem) firmy, sednu. jeslti se u kafe zakecáme o dětech, sportu atd …

Když se někdo nechce sejít face too face, tak s ním nepracuji. Jestli ale jeho produkty vidím i u blogerky která má 100K koupených? Je mi to jedno, asi dostala tučný honorář ale jen ona sama ví, jestli je z toho opravdu šťastná, sama jistě ví že tudy cesta nevede, určitě ne na dlouho. Ale je mi to jedno….Hlavní je že jsme zdravé všechny a děláme co umíme nejlépe.

Já si tak přeju zase pro vás víc psát, pomalu ale jistě se zase dostávám do varu. Snažím se víc číst a posouvat kupředu. Abych vás bavila a vy mi můžete věřit, že co řeknu platí. A když řeknu, tenhle krém miluju…tak ho prostě miluju..ten špatnej vám ani ukazovat nemusím. Pošlu ho zpátky, protože třeba někomu jimému může sedět.

Můj blog je o tom abch vám udělala den krásnější, pobavila svou blond myšlenkářskou hlavou a přivedla na jiné myšlenky. Každý máme své starosti a další vám přidělávat my blogeři nemáme.

To vy si určijete koho budete číst a komu věnujete svůj drahocenný čas:-*

Děkuji za Vás a vaše komentáře:-)

Kiss, Vaše Jana

Comments (2)

NAPIŠTE KOMENTÁŘ