Fashion Nezařazené

Slunce v duši

 

Ahoj, zdravím čtenáře blogu a především čtenáře toho článku. Pokud jste si přečetli rozhovor, který semnou dělala Janča 2 týdny zpět, tak něco málo o mě už alespoň víte. S holkama jsme se domluvili, že tu převezmu po klukách štafetu a pokud budete mít chuť, každou středu si tady na blogu budete moct přečíst něco málo o tom, co mě přes týden potkalo. Můžete se těšit na články z různých akcí, na které jsem byl, ať už s holkama, nebo sám, pozvaný (většinou holky budu tahat s sebou, protože to jsou čísla a doma by akorát jen něco vyvedly:D), outfity, ve kterých secítím pohodlně a svůj, rozhovory s různejma vycházejícíma hvězdama, atd. Takže takový můj lifestyle:))

 

Můžete na mě videt klobouk značky Sixth June ze storu JINEYLEVEL, kabát Mango, kalhoty H&M (už jsou docela jeté, alespoň mají nádech vintage stylu, kterej mám hodně v oblibě), boty Adidas Superstar (tyhle “superhvězdy” nikdy nevyhasnou) 

 

PS: Jen taková zajímavost, značku ADIDAS je pojmenovaná podle jejícho tvůrce, který se jmenoval Adolf Dassler, říkali mu zkráceně Adi a když přidáte první dvě písmena z přijmení Dassler, tak vám vznikne Adidas. Jeho bratr Rudolf Dassler založil prozměnu firmu PUMA)

 

Anketa: Která značka je vám sympatičtější? ADIDAS x PUMA

 

Děkuju Vám a budu se těšit na vaše komentáře, ať už pozitivní či negativní. 

Mějte se hezky a jak pravil Ján Zákopčaník : Slunce v duši!! 😀

 

Eric

 

 

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ