Jana Janata Life

Testování Body Wraps Chodov

Poslední dobou mám hodně testovací náladu, nebo bych tomu řekla, zážitkovou. Jako první to byla tantra a teď,

Pokračujeme Body srapem, hodně jsem o téhle zábalové srandě slyšela, tak nějak jsemsi dokázala představit na jakém principu to asi pracuje. Slyšela jsem také různé názory, jenže já si ráda obrázek dělám sama.

Vybrala jsem si na mů test, Body Wraps na Chodově. TADY z nabídky pak přesněji SLIM

Ještě bych Vám také měla říct, PROČ? Tak cvičím, to jistě všichni víte, také mám ale poslední dobou hodně stresu a vidím sama na sobě, že zadržuji hodně vody, hlavně co se bříška týká.

Tak proč nevyzkošet něco, co slibuje mě téhle vody zbavit.

Objednala jsem se  po práci, abych už měla prostor relaxovat a hlavně, nevěděla jsem jak na tom pak budu. Třeba budu potřebovat ležet a spát:-))

Na recepci, krásného a útulného fitness centra,které je určené pouze pro ženy. jmenuje se Red Fit, mě přivítala malá a drobná slečna Verča. Milejšího člověka jsem dlouho neviděla. Podala mi čaj, vysětlila mi jak je důležité pít. To jsem měla doporučené i dva dny předem a taky není úplě dobré, se dvě hodiny předtím najíst.

Šlo se do šatny, kde jsem si svlékla šaty a Verča mě pomalu namotávala do bandáže, je prý důležité je namotávat po směru lymfy. Bandážé jsou namočeny ve speciální přírodní směsy.Začala jsem se potit už jen v tom. Následovalo ale to, že jsem šla cvičit na 30min na stepper. Verča mi pod nohy rozložila ručník, říkala jsem si v duchu, že to ani nebude přece nutné, ale bylo:-))

Po 5min zahřívacího kolečka, jsem začala na sobě pozorovat jak se potím, ne takovým tím lidským způsobem ale jako …..každý si přidejte zvířátko dle sebe:-))

Verča mě po 30min vyzvedla, položila mě v relaxační zóně na lehátko a dostala jsem vodu, tu jsem měla neustále všude u sebe.Následovalo přikrytí teplou dekou, a já poprosila o větrák:-))

30min jsem ležela a pak přišlo na řadu, vše to ze mě sundat, a sakra, tolik vody co ze mě teklo, neskutečný. V závěru jsem byla přeměřena, na začátku jako první bylo měření, to jsem zapomněla v úvodu zmínit.Takže jsem hned mohla sledovat jak to vypadá. Můj ůbytek byl celkem 10cm nejvíc na břiše, celé 3cm

To ale neznamená že tím to prý končí, v následujících dnech je důležité pít dost tekutin a ještě speciální čaj, který každý dostane při odchodu. Uděláte si ho třikrát denně. Doma se pak měříte následující dny a já mám po dvou od Wrapu dalších 6cm dole…..Jupiiiiiii

 

Takže Já jsem spokojena, můj názor je takovej, že i když by neubylo nic. Což prý není možné a ještě se jim to nestalo. Klidně bych to brala jako kardio, které mě opravdu nakoplo.

Za mě tedy 1*

Díky holky a určitě jsem tam nebyla naposledy, jste sluníčka a i to je pro nás ženy opravdu důležité…cítit se dobře. posílám Vám pusu a těším se na příště.

Jana

Comments (1)

NAPIŠTE KOMENTÁŘ