Jana Janata Life

Upřímný názor na Body Wraps Chodov

Tak jsem zpátky, dovolená utekla jako voda. Tak to ale je pokaždé co?

No nic, hezky zpátky do režimu a neválet se. I když teda teď mám antibiotika a doktor mi nakázal ležet alespoň pár dnů. Au, chybí mi cvičení i práce. Na mě je už to nic nedělání opravdu dlouhé. No nic…o tom ale tenhle článek není. Je o tom jak jsem si prošla 4kůry Body Wrapu…

Vše jsem samozřejmě dokumentovala na stories mého instagramu @lovefashionjana ale přišlo mi tolik dotazů na tok jaké to doopravdy je, že jsem se rozhodla tohle napsat.

Na jedné kůře jsem byla už v loňském roce, tak jsem se rozhodla v tom letošním dát 4, jak se doporučuje. Měla jsem před dovolenou asi měsíc, vyhovovalo mi tedy dát jednu týdně. A pak se kouknout na výsledky.

PŘED                                                    PO 

         

Nezatahuju břicho, jen raději upozorňuji:-))

Důležité je dámy vědět, že to není tak že můžete jíst co chcete, zajdete na kůru a najednou budete mít o 6kg méně. To opravdu ne, já mám třeba osobně problém se zadržováním vody a to hlavně v oblasti břicha.

Můžu cvičit jak chci, a že teda makám v tom fitku. No a stejně budu mít kolem pasu vodu.

No a teď vám popíšu jak vše probíhá. Dostavíte se v určený čas, dostanete detoxikační čaj a pak následuje měření. Hezky pěkně se vše zapíše a vy hned po kůře vidíte výsledek.

Po té vás neskutečně milá dáma položí na lehátku a provede masáž. která pomůže rozproudit vaši lymfu. Je to tak příjemné že jsem skoro usnula.

Pak vás postaví a celou převáže gázou namočenou v požadovaném roztoku. Dle vašich požadavků. Jukněte SEM  jaké jsou v nabídce. Na stránkách se také dočtete vše potřebné.

  

No a co následuje po zabalení a obléknutí “kosmo” oblečku? Makačka na orbitreku…cca 30min hezky podle vašich možností.Čím rychleji tím lépe samozřejmě:-)

No a co na to mé tělo??? Teklo a to doslova, tolik vody jsem nečekala. Paní sama dodala že tohle asi ještě neviděla. Může to ale prý být fizickou zátěží kterou jsem poslední dny měla a svaly nestíhají regenerovat.

Během celé procedury musíte neustále pít vodu, máte i žízeň takže vám to nedělá problém.

No a co ukázalo finální přeměření? Neuvěřitelné číslo, nečekala jsem to že třeba i moje nohy jsou tak zavodněné a přes lýtko splasknu o 2,5 cm stehno ještě o jeden víc. No a co teda to břicho??? Neskutečných 6.5 cm…Čučela jsem na to jako z jara. že to ani není možný.

Na cestu jsem ještě dostala ten stejný čaj co na začátku, s instrukcí že ten teď budu pít třikrát denně celej týden. No a to se zase uvidíme. Dokonce mi i chutná, takže jsem neviděla problém.

Důležité je taky dodržet, že se nesmíte 24h koupat, ani sprchovat. Kůra ještě stále pracuje a byla by škoda to přerušit. Po tři dny jsem sledovala co se s mojim tělem děje a ono to vážně funguje.

No a jaké to je po 4kůrách? Snažila jsem se také držet stravu, v tom teple na dovolené to ani nebyl problém.

No a já mám dole 3,5kg

A jako byly moje míry na začátku?? a jaké jsou nyní?

Prsa- 94cm a to zůstává neměnné. Ufffff :-))

Pas- Teď fakt nekecám jako 75cm nyní 63cm

Boky-94cm a nyná 93cm (taky na tom zadku makám):-))

Paže jsou menší celkem o 1,5cm a stehna o 2cm to beru.

                                            Konečně je vidět to, na čem tak makám:-)

 

Takže já jsem s kůrou velmi spokojená a snažím se dodržovat dál veškeré rady.

Děkuji všem z Body Wraps Chodov

Jste ne jen, moc příjemní a byla radost s vámi spolupracovat, ale i opravdu víte co děláte.

Kiss, Vaše Jana

 

PS- Léto se blíží, tak proč si nepomoci i jinak ?

Vic info na www.bodywrapschodov.cz

 

#3a6d57d6

 

Comments (1)

NAPIŠTE KOMENTÁŘ