Fashion Móda podle Lucie

Valentýnský večírek Trollbeads

 

 

 

Šperky Trollbeads všichni známe. Dánská firma, která si zakládá na ruční práci a originálním designu, který si dle vlastní kreativity může dotvářet každý z nás, teď připravila Valentýnský večírek v muzeu Grévin a my byly u toho! 

 

Muzeum voskových figurín Grévin bylo nejen výbornou volbou k uspořádání večírku, voskové figuríny v čele s Lucií Bílou navíc zdobily protentokrát i Trollbeads šperky. O zábavu tak nebylo nouze, stejně jako o příležitost vyfotit se s Bradem či – pro odvážlivce – s Angelinou. 

 

Trollbeads pojali party ve velkém stylu, neopomněli se jednotlivě věnovat hostům, což je věc, na kterou se tak často zapomíná. Naslouchali a zajímali se. Samozřejmě nemohla chybět ani Nikol Kouklová, která je s Luckou Vondráčkovou jednou z tváří Trollbeads. Její krásu a styl můžete ostatně už rok obdivovat na Femme Armeria blogu. 

 

My se ale dnes podívejme, jak celá akce vypadala. Nechyběly samozřejmě valentýnské dárečky v podobě designových prstýnků z nové kolekce. Ty si ale ukážeme zase někdy příštěJ 

 

A mimochodem, v muzeum Grévin mají nádherného Rodena. To sakra jo!

 

Krásný začátek týdne,

Lucie Van Koten 

www.zivotpodlelucie.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ