Fashion Móda podle Lucie

Wedding day s přehlídkou Michaely Ducké

 

 

 

 

Vyrazit s Jane do společnosti si žádá hodně odvahy nebo minimálně aspoň frťana. Ale když pomineme, že půlku večera si se svými kamarádkami povídala srbsky, beztak jen proto, abych jim nemohla rozumět ani slovo, byla to skvělá akce! 

 

A tedy Wedding day v Rollandu, kde se prezentovala kolekce svatebních šatů návrhářky Míši Ducké. Nádherný minimalistický interiér tohoto eko kadeřnictví ostatně sváděl k přehlídce šatů plných vleček, krajek a růží. 

 

My s Jane – holky dávno vdané – jsme jen tiše seděly v koutě, popíjely víno a debatovaly o životě, když nás oslovila Petra, šéfredaktorka magazínu Móda.cz. Zaslechla slovíčka „nechat si ušít“ a její deformace z povolání jí nedovolila se Jane nezeptat na to, co dělá. A slovo tak dalo slovo a všechny tři jsme se zapomněly v hovoru. 

 

A to je na tom to nejkrásnější. Když vidíte, že do svého života přitahujete lidi, které byste si běžně na ulici netroufli oslovit a přitom si máte co říct. Je to taková ta stejná krevní skupina, se kterou si můžete povídat o čemkoli nebo toho společně spoustu vymyslet. 

 

A ač se na online svět nadává proto, že skutečným přátelstvím díky němu už odzvonilo, tak jsou tady náhody, akce a lidi, které byste bez toho online světa nikdy neměli možnost poznat. Takže díky za to! 

 

A pro všechny nevěsty – Míšu Duckou si hned vygooglete. Ty šaty jsou překrásný. 

 

Luc.

www.zivotpodlelucie.com

 

 

 

 

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ